Webhosting

Škorpion.cz > Webhosting
Na základě předchozích pozitivních referencí na společnost Skorpion jsme oslovili tvůrce, aby navrhli vhodnou šablonu pro elektronický obchod založený na systému Zoner Inshop 3...

Ing. Petr Lasota

Nemáme ambice stát se velkým poskytovatelem hostingu, protože s velkým počtem uživatelů přímo úměrně stoupá nedostupnost stránek a klesá kvalita slůžeb i podpory. Naší prioritou je poskytnout svým klientům kvalitní služby, téměř 100% dostupnost stránek, ovladatelnost všech služeb přes webové rozhraní, přijatelné ceny a zálohování všech dat v denních intervalech.

Výstižná doména a kvalitní spolehlivé umístění na serverech je důležité, aby se zákazníci k Vaší prezentaci vůbec dostali. Proto jsou prezentace zapsány na čtyřech různých DNS serverech a navíc je zajišťováno rovnoměrné rozdělení návštěvníků mezi ně. Výpadek některého ze serverů je okamžitě nahrazen ostatními. Tak je zajištěn přístup k Vaší prezentaci bez jediného výpadku. Navíc jsou servery chráněny proti zásahu třetích osob a není se tak třeba obávat neoprávněného přístupu či pozměňování Vašich dat.

English version | Mapa stránek
Škorpion Webdesign Studio ©2007
Weby našich klientů