Webhosting

Škorpion.cz > Webhosting
Naše firma se rozhodla po velice dobré spolupráci s firmou Skorpion na projektu e-tenis nadále využívat jejich služeb a nechali jsme si zpracovat e-shop se sportovním vybavením...

Ing. Marek Děngl

Nemáme ambice stát se velkým poskytovatelem hostingu, protože s velkým počtem uživatelů přímo úměrně stoupá nedostupnost stránek a klesá kvalita slůžeb i podpory. Naší prioritou je poskytnout svým klientům kvalitní služby, téměř 100% dostupnost stránek, ovladatelnost všech služeb přes webové rozhraní, přijatelné ceny a zálohování všech dat v denních intervalech.

Výstižná doména a kvalitní spolehlivé umístění na serverech je důležité, aby se zákazníci k Vaší prezentaci vůbec dostali. Proto jsou prezentace zapsány na čtyřech různých DNS serverech a navíc je zajišťováno rovnoměrné rozdělení návštěvníků mezi ně. Výpadek některého ze serverů je okamžitě nahrazen ostatními. Tak je zajištěn přístup k Vaší prezentaci bez jediného výpadku. Navíc jsou servery chráněny proti zásahu třetích osob a není se tak třeba obávat neoprávněného přístupu či pozměňování Vašich dat.

English version | Mapa stránek
Škorpion Webdesign Studio ©2007
Weby našich klientů