Webhosting

Škorpion.cz > Webhosting
Na návrhu stránek, které nám vypracovala firma Škorpion webdesign, nás upoutala především jejich "čistota" a profesionální provedení. V průběhu práce nad realizací stránek jsme se mohli přesvědčit, že grafický design není jedinou doménou...

Štěpán Zelinger

Nemáme ambice stát se velkým poskytovatelem hostingu, protože s velkým počtem uživatelů přímo úměrně stoupá nedostupnost stránek a klesá kvalita slůžeb i podpory. Naší prioritou je poskytnout svým klientům kvalitní služby, téměř 100% dostupnost stránek, ovladatelnost všech služeb přes webové rozhraní, přijatelné ceny a zálohování všech dat v denních intervalech.

Výstižná doména a kvalitní spolehlivé umístění na serverech je důležité, aby se zákazníci k Vaší prezentaci vůbec dostali. Proto jsou prezentace zapsány na čtyřech různých DNS serverech a navíc je zajišťováno rovnoměrné rozdělení návštěvníků mezi ně. Výpadek některého ze serverů je okamžitě nahrazen ostatními. Tak je zajištěn přístup k Vaší prezentaci bez jediného výpadku. Navíc jsou servery chráněny proti zásahu třetích osob a není se tak třeba obávat neoprávněného přístupu či pozměňování Vašich dat.

English version | Mapa stránek
Škorpion Webdesign Studio ©2007
Weby našich klientů