Škorpión Webdesign - tvorba internetových obchodů a stránek

Škorpion.cz > Webdesign
Na návrhu stránek, které nám vypracovala firma Škorpion webdesign, nás upoutala především jejich "čistota" a profesionální provedení. V průběhu práce nad realizací stránek jsme se mohli přesvědčit, že grafický design není jedinou doménou...

Štěpán Zelinger

Škorpión webdesign je webdesignérské studio zabývající se převážně tvorbou internetových stránek a internetových obchodů a jejich optimalizaci pro vyhledávače neboli SEO. Jako doplňkové služby nabízíme tvorbu firemních identit a webhosting.

Naše firma má nemalé zkušenosti v oblasti webdesignu, které se snažila zůročit převážně v aplikacích Škorpión Shop 8.0 a Škorpión CMS 6.0. Internetový obchod již v 8 verzi či redakční systém v šesté verzi napovídá, že aplikace jsou vyladěny k naprosté dokonalosti a co víc, nijak se to neprojeví na konečné ceně (v oboru působíme již dlouho, jejich vývoj se nám tedy již dávno zaplatil).

Jelikož dáváme přednost tomu, aby za nás mluvily spíš činy než slova, zde jsou vybrané reference z oblasti internetových prezentací a reference z oblasti internetových obchodů:

Internetové obchody

Adidas e-shop

Adidas e-shop
www.adidas-e-shop.cz

Kancelářské židle

Kancelářské židle
www.kancelarska-zidle.cz

Skladej.cz

Skladej.cz
lego.skladej.cz

e-podlaha.cz

e-podlaha.cz
www.e-podlaha.cz

Skvělý interiér

Skvělý interiér
www.skvely-interier.cz

Zdravá výživa

Zdravá výživa
www.vyziva-zdrava.cz

Redakční systémy

JV INTERIER

JV INTERIER
www.jvinterier.cz

Sportoviště Chrudim

Sportoviště Chrudim
www.sportovistechrudim.cz
English version | Mapa stránek
Škorpion Webdesign Studio ©2007
Weby našich klientů