E-shop - vytvoření internetového obchodu

Naše firma se rozhodla nechat si zpracovat internetovou prezentaci u firmy Skorpion. Tato firma nám vyšla ve všech našich požadavcích vstříc. Výsledkem je kvalitně zpracovaná prezentace naší firmy a to za velice krátkou dobu...

Ing. Marek Děngl

Internetový obchod Škorpión shop 8.0 je způsob jak levně rozšířit počet svých zákazníků za hranice Vašeho města či regionu bez nutnosti zbytečně vrážet horentní sumy do reklamy Vašeho kamenného obchodu nebo dokonce způsob, jak vstoupit do zcela nového odvětví za minimální náklady.

Naše akční nabídka Vás pak naprosto zvedne ze židlí! Pokud máte zájem o internetový obchod a v emailu který nám zašlete uvedete i přesnou částku, kterou máte na vytvoření Vašeho vlastního internetového obchodu vyhrazenu, budeme jej pro Vás za tuto cenu realizovat (jelikož práci přepočítáváme na hodinovou sazbu, můžeme si na rozdíl od ostatních firem tuto nabídku dovolit učinit)

Důležitým faktorem při budování a provozování e-shopu je jeho důvěryhodnost v očích návštěvníka. Jelikož vizuálně nekvalitní, špatně použitelný nebo špatně přístupný e-shop zákazníky okamžitě odradí od nákupu, klademe na ty faktory při tvorbě jednotlivých internetových obchodů vysoký důraz.

Naší hlavní konkurenční výhodou však je, že pokud si necháte internetový obchod vyrobit u nás, budou Vám zákazníci chodit sami bez nutnosti vrážet peníze do drahých a málo rentabilních internetových kampaní. Škorpión shop je totiž vyvíjen s maximálním důrazem na optimalizaci pro fulltextové vyhledávače a český trh je charakteristický tím, že přes 80 % uživatelů používá k nalezení informací právě je.

Dalším důležitým faktorem proč si vybrat právě Škorpión shop 8.0 je, že vždy získáváte kompletní systém do kterého již nemusíte nic investovat, nemusíte se rozhodovat na kterém modulu ušetřit a který koupit, Škorpión shop je vám dostupný vždy v plné výbavě za jednotnou cenu.

Hlavními výhody elektronického obchodování z pohledu Vašeho zákazníka:
1. Vaše zboží je mu dostupné neustále, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
2. nakoupit může z pohodlí domova bez nutnosti vynaložení většího úsilí
3. výhodnější cena zboží proti klasickým kamenným obchodům, což si zákazníci uvědomují a více nakupují online
Hlavními výhody elektronického obchodování z pohledu prodejce:
1. možnost prodávat své produkty po celé české republice nebo dokonce po celém světě bez nutnosti vytvářet síť distributorů
2. nízké respektive téměř nulové náklady na provoz virtuálního obchodu oproti kamennému
3. vyšší konkurenceschopnost a vyšší známost Vaší firmy
4. okamžitá zpětná vazba a tedy možnost přizpůsobení se očekáváním zákazníka
5. možnost odměnit věrné zákazníky dárkovými předměty či slevami
6. krátká doba realizace, mezi zadáním zakázky a uskutečnění prvního prodeje mnohdy uplyne jen několik dní či týdnů
English version | Mapa stránek
Škorpion Webdesign Studio ©2007
Weby našich klientů