SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Naše firma se rozhodla nechat si zpracovat internetovou prezentaci u firmy Skorpion. Tato firma nám vyšla ve všech našich požadavcích vstříc. Výsledkem je kvalitně zpracovaná prezentace naší firmy a to za velice krátkou dobu...

Ing. Marek Děngl

Ve Škorpion Webdesign Studiu se snažíme nejen dělat dobře vypadající internetové stránky, ale také takové, které je jednoduché najít. Pomocí nejnovějších technik optimalizace pro vyhledávače sme schopni dostat Vaše webové stránky na samotný vrchol majoritních vyhledávačů (v ČR je to například Seznam.cz a Google.cz), o čemž se můžete jednoduše přesvečit v našich SEO referencich.

Dokladem toho, jak je naše práce v oblasti optimalizace pro vyhledávače efektivní je také fakt, že naprostá vetšina našich klientů nevyužívá jiné formy internetové reklamy (bannery, PPC, placená reklama v katalozích), než právě SEO od Škorpióna.

Náš Redakční systém Škorpión CMS i Internetový obchod Škorpión Shop jsou sice optimalizovány pro vyhledávače, nicméně dosáhování a držení vysokých pozic ve vyhledávačích je spojeno s nepřetržitou prací, jelikož vaše konkurence si velice pravděpodobně také najímá SEO firmy, aby se dostala vysoko ve vyhledávačích také.

Cena za naše služby v oblasti SEO je vysoce individuální, odvíjí se od vašich ambicí na pozici ve vyhledávačích a konkurenčnosti Vašeho oboru podnikání. Pokud máte zájem o naše SEO služby, kontaktujte nás prosím a měsíční případně roční paušální platbu stanovíme podle bezplatné analýzy Vašeho trhu.

U internetových obchodů nabízíme také možnost platit za SEO procentní částkou z obratu vašeho eshopu, čímž sme fakticky zainteresovaní na tom, aby k Vám chodilo co nejvíce zákazníků a Váš obrat byl co největší.

Škorpion SEO lišta

Pro naše VIP zákazníky, kteří si vybrali naši službu Škorpion Shop SEO Expert jsme vyrobili lištu, která bude propagovat jejich eshop na více než stovce internetových stránek a zvyšovat tak návštěvnost jejich internetového obchodu a co je důležitější také pozice ve vyhledávačích. Tato služba je těmto zákazníkům poskytována v ceně jejich paušálu, není nijak dodatečně zpoplatněna. Lišta je k vidění například v horní části on-line nápovědy k našim systémům, seznam dalších stránek, kde se lišta vyskytuje dostane každý SEO klient k dispozici.

English version | Mapa stránek
Škorpion Webdesign Studio ©2007
Weby našich klientů