Výhody pro vaše zákazníky

Na základě předchozích pozitivních referencí na společnost Skorpion jsme oslovili tvůrce, aby navrhli vhodnou šablonu pro elektronický obchod založený na systému Zoner Inshop 3...

Ing. Petr Lasota

Prístupnost

Naše stránky jsou tvořeny z důrazem na to, aby byly dostupné co největšímu spektru vašich klientů bez ohledu na to z jakého zařízení na Vaše stránky přistupuji (mobil, herní konzole Playstation, hlasová čtečka), jaký operační systém používají (Windows, Linux, Mac OS X, OS/2 ), jaký prohlížeč používají (Mozilla Firefox, MS Explorer, Opera, Safari, Lynx) nebo jak jsou handikepovaní (zrakově a sluchově postižení, uživatelé se zhoršenou motorikou a uživatelé s poruchami učení a soustředění). Naklady na tvorbu přístupných internetových stránek totiž nijak stránky neprodražují, pokud ma zhotovitelská firma příslušné know how, je schopna je zhotovit ve stejné ceně jako konkurence, která tyto zásady nedodržuje.

Použitelnost

Vytvořit použitelné stránky je spojeno z mnohaletými zkušenostmi v oblasti webdesignu. Je třeba chápat, že pokud se na Vašich stránkách Váš zákazník nezorientuje, odchod na stránky Vaší konkurence je otázka jednoho kliknutí. To je také důvod proč jsou námi vyraběné internetové stránky uživatelsky testovány desítkami betatesterů. Naše systémy jsou maximálně intuitivní nejen pro Vaše zákazníky, ale i pro Vás samotné v jejich administraci.

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Všechny námi vytvořené stránky mají základní optimalizaci pro vyhledávače a pro vaše klienty jsou tak na serverech jako Seznam nebo Google daleko lépe nalezitelné než stránky konkurence.;

Aktualizace

V případě, že využijete našeho redakčního systému Škorpion CMS nebo obchodního systému Škorpion Shop, uvidí Váš zákazník stránky tak aktuální, jak jen budete sami chtít. Veškeré informace na Vašich stránkách můžete upravovat v reálném čase, takže Váš zákazník změnu uvidí téměř okamžitě. Naše systémy jsou psány tak, že je možné aktualizovat data na vašich stránkách například i z mobilu, takže mohou být Vaše stránky aktuálnější než jste kdy sami doufali.

Rychlé stahování webových stránek

Protože ne všichni uživatelé mají rychlý internet, je velmi důležité, aby i při pomalém připojení se webové stránky načítaly rychle. Pokud uživatel bude dlouho čekat na načtení každé webové stránky, může se stát, že raději odejde jinam, na jinou www stránku. Proto u všech našich webů dbáme na úsporné psaní zdrojových kódů a přiměřenou kompresi grafických dat. U naprostá většiny našich výtvorů nepřekročí doba načítání 5 sekund ani u nejpomalejších typů připojení.

English version | Mapa stránek
Škorpion Webdesign Studio ©2007
Weby našich klientů