Hodnocení zákazníků

Naše firma se zabývá prodej kancelářských křesel mnoha světových značek, jelikož jsme si vědomi, že prodeje prostřednictvím internetu stále rostou, rozhodli jsme se nechat si vytvořit e-shop vysoké kvality...

Na návrhu stránek, které nám vypracovala firma Škorpion webdesign, nás upoutala především jejich "čistota" a profesionální provedení. V průběhu práce nad realizací stránek jsme se mohli přesvědčit, že grafický design není jedinou doménou, ve které Škorpion webdesign odvádí profesionální práci. Přes omezený rozpočet jsme získali stránky, které jsou vysoce funkční a spolehlivé. Snad nejzásadnější pro nás byla možnost samostatně editovat obsah stránek prostřednictvím firmou vyvinutého redakčního systému. Na podobě stránek stále pracujeme a proto si velmi ceníme technické podpory, kterou nám při tom firma Škorpion webdesign poskytuje.


Štěpán Zelinger | www.trochujinak.cz

Naše firma se rozhodla nechat si zpracovat internetovou prezentaci u firmy Skorpion. Tato firma nám vyšla ve všech našich požadavcích vstříc. Výsledkem je kvalitně zpracovaná prezentace naší firmy a to za velice krátkou dobu.


Ing. Marek Děngl | idc.prodava.cz

Naše firma se zabývá prodej kancelářských křesel mnoha světových značek, jelikož jsme si vědomi, že prodeje prostřednictvím internetu stále rostou, rozhodli jsme se nechat si vytvořit e-shop vysoké kvality. Na základě doporučení jsme začali spolupracovat s firmou Skorpion. Tato firma nám také zpracovala logo naší firmy, které přesně vystihuje naše zaměření a přitom je líbivé a jednoduché. Kvalita zpracování celého e-shopu je na vysoké úrovni a z uživatelského hlediska je jeho obsluha velice jednoduchá. Využili jsme také nabídku firmy Skorpion na dlouhodobou spolupráci v SEO optimalizaci. Za krátkou dobu se tento krok jeví jako velice pozitivní. Množství našich zákazníků stále roste. Proto všem, kteří chtějí úspěšně podnikat, nebo se prezentovat na internetu tuto firmu vřele doporučujeme.


David Nosek | kancelarska-zidle.cz

Naše firma se rozhodla po velice dobré spolupráci s firmou Skorpion na projektu e-tenis nadále využívat jejich služeb a nechali jsme si zpracovat e-shop se sportovním vybavením. Musíme pochválit nesnižující se kvalitu práce této firmy. Veškerá spolupráce je bezproblémová a když se vyskytly drobné nedostatky, na které byly z naší strany upozorněni, došlo k okamžité nápravě. V dnešní době je to velice vzácné, ale tato firma se stále drží hesla, že chyby se vyskytnout v malé míře mohou, ale musí být ihned opraveny.


Ing. Marek Děngl | www.1-sport.cz

Naše firma funguje na trhu s tenisovým zbožím již řadu let. Protože jsme dynamicky se rozvíjející firmou, rozhodli jsme se spojit naše síly s firmou skorpion, aby nám vypracovala e-shop na vysoké úrovni. S přístupem zaměstnanců této firmy jsme byli velice spokojeni. Na základě našich požadavků vypracovali e-shop, který odpovídá nejen našim představám, ale podle kladných ohlasů našich zákazníků se líbí také jim, což je pro nás velice podstatné. S firmou Skorpion jsme navázali dlouhodobou spolupráci. Firma Skorpion se nám stará o SEO optimalizaci, která nám zajišťuje stále větší počet zákazníků.


Ing. Petr Děngl | www.e-tenis.cz

Na základě předchozích pozitivních referencí na společnost Skorpion jsme oslovili tvůrce, aby navrhli vhodnou šablonu pro elektronický obchod založený na systému Zoner Inshop 3. Pružná reakce a také rychlost grafického návrhu nás mile překvapila. Profesinální přístup k řešení zadané problematiky vedl k zdárné realizaci projektu.


Ing. Petr Lasota | www.voiceshop.pl

Když jsme hledali firmu schopnou vyhovět specifickým potřebám naší multijazykové internetové prezentace, zvolili jsme na základě doporučení SKORPION.CZ. Naše očekávání byla více než naplněna. Setkali jsme se s velice vstřícným a profesionálním přístupem pracovníků, kteří nám na základě vyslechnutí našich představ nabídli ideální design webových stránek v pěti jazykových verzích a v rekordně krátkém čase zdárně vyřešili veškeré související specializované záležitosti. S výsledkem jsme velice spokojeni.


Bc. Viktor Horák | www.bonalingua.cz
English version | Mapa stránek
Škorpion Webdesign Studio ©2007
Weby našich klientů