Přínosy Internetového Obchodního systému Škorpion Shop 8.0

Naše firma se rozhodla po velice dobré spolupráci s firmou Skorpion na projektu e-tenis nadále využívat jejich služeb a nechali jsme si zpracovat e-shop se sportovním vybavením...

Ing. Marek Děngl

Úvodem bych rád vyvrátil mýtus konkurenčních firem, že nainstalovat každý modul je stojí práci a tím pádem peníze. Není to pravda! Instalace celého internetového obchodu (včetně všech modulů) je mnohdy méně časově náročná než instalovat pouze moduly, které si sami vyberete a také mnohdy draze zaplatíte. Naše firma se vydala jiným směrem a to poskytovat všechny moduly v ceně internetového obchodu navíc je po zakoupení celý systém ve vašem vlastnictví a neplatíte žádný měsíční paušál.

Naše akční nabídka Vás pak naprosto zvedne ze židlí! Pokud máte zájem o internetový obchod a v emailu který nám zašlete uvedete i přesnou částku, kterou máte na vytvoření Vašeho vlastního internetového obchodu vyhrazenu, budeme jej pro Vás za tuto cenu realizovat (jelikož práci přepočítáváme na hodinovou sazbu, můžeme si na rozdíl od ostatních firem tuto nabídku dovolit učinit)

V konečném důsledku tak dostanete produkt daleko lépe vybavený pro boj o první místa ve vyhledávačích, jelikož každý z modulů je pro vyhledávače optimalizován a jeho odnětím by nebyla optimalizace pro vyhledávače tak drtivě účinná jak v současné době je. Konkurenční webdesignové firmy Vás tak tím, že nedodávají všechny moduly v jednom balíčku, připravují o cenné pozice ve vyhledávačích.

Naše nadstandartni služby Škorpion Shop SEO Expert pak zahrnují registrace domény druhého řádu na 5 let, Škorpion shop hosting na 1 rok, SEO od Škorpióna na úrovni Velkého projektu, Maximální Škorpion registrace do katalogů a Kompletní on-line nápověda k systému a Škorpión SEO lištu a kompletní statistiky a monitoring návštěvníků.

Jelikož se nebojíme konkurence a věříme, že jsme schopni obstát ve všech ohledech v přímém srovnání s naši největšími konkurenty, zde je výpis konkurenčních internetových obchodů:

pokud najdete u konkurence lepší cenu, případně funkci nebo modul, které by jste rádi využili, ale u nás je nemůžete najít, kontaktujte nás a nabídneme Vám doprogramování tohoto modulu a výraznou slevu oproti konkurenčnímu řešení

English version | Mapa stránek
Škorpion Webdesign Studio ©2007
Weby našich klientů